logo
Kancelaria Prawno-Patentowa BELLEPAT
baner

MENU
Start
Formularze
Opłaty
Kontakt
Przydatne linki
Szukaj
ENGLISH
About as
Our offer
How to protect
Foreign cooperation
Forms
Fees
Contact
Useful links

BELLEPAT Kancelaria Prawno-Patentowa w Przemyślu

Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

BELLEPAT jest dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Prawno-Patentową z siedzibą w Przemyślu niedaleko Rzeszowa w województwie podkarpackim.

Obecnie jest to jedyna kancelaria o tym profilu na terenie Przemyśla..

Nasza Kancelaria jest prowadzona przez doświadczonego europejskiego rzecznika patentowego - Izabelę Szychulską-Hawranek, przy czym współpracujemy także z innymi rzecznikami patentowymi oraz ze specjalistami z różnych branż.

Kancelaria  świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej ochrony własności przemysłowej i intelektualnej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i innych podmiotów prawnych. Przede wszystkim świadczymy usługi dotyczące ochrony patentów, m.in. : badania patentowe oraz opracowywanie dokumentacji patentowej i dokonywanie zgłoszeń w Polsce i zagranicą - znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Prowadzimy postępowania zgłoszeniowe, sporne i inne przed Urzędami  Patentowymi oraz krajowymi sądami administracyjnymi. Dochodzimy w imieniu klientów roszczeń przed sądami powszechnymi. Udzielamy porad, sporządzamy umowy, wyceniamy wartości niematerialne i prawne, zarządzamy wartościami prawnymi i niematerialnymi oraz świadczymy wiele innych usług. . Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdują się na oddzielnej stronie.

Posiadamy dostęp do sprawdzonych baz danych, pozwalających na sprawną obsługę klientów. W relacjach z klientami zachowujemy zasady etyki i tajemnicę zawodową, a dzięki kreatywnemu podejściu pomagamy klientom w osiągnięciu zamierzonych celów.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i zlecone prace wykonujemy bezzwłocznie, gdyż szanujemy czas naszych klientów.

Kancelaria Prawno-Patentowa BELLEPAT objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzecznika patentowego.

 

IZABELA SZYCHULSKA-HAWRANEK

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (studia podyplomowe), której uprawnienia do reprezentowania interesów klientów potwierdzają:


 • • 10-letni staż pracy w jednej z najstarszych polskich kancelarii patentowych,
 • wpis na listę rzeczników patentowych w Urzędzie Patentowym RP pod Nr 3192 w 2005r.
  wpis na listę europejskich rzeczników patentowych Nr 146840 w 2005r.  uprawniający do występowania przed Urzędu Unii Europejskiej ds.    Własności Intelektualnej (EUIPO)  w Alicante (Hiszpania) w sprawach związanych ze zgłaszaniem do ochrony unijnych znaków towarowych i wzorów przemysłowych,
  • ukończenie różnych kursów związanych z ochroną i wyceną przedmiotów własności przemysłowej,
  publikacje naukowe w prasie branżowej („Rzecznik Patentowy”),
  znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.
 
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2018 BELLEPAT