logo
Kancelaria Prawno-Patentowa BELLEPAT
baner

MENU
Start
Formularze
Opłaty
Kontakt
Przydatne linki
Szukaj
ENGLISH
About as
Our offer
How to protect
Foreign cooperation
Forms
Fees
Contact
Useful links

Kancelaria Patentowa w Przemyślu - znaki towarowe i ochrona własności intelektualnej

Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

BELLEPAT jest dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Prawno-Patentową z siedzibą w Przemyślu niedaleko Rzeszowa w województwie podkarpackim. Obecnie jest to jedyna kancelaria o tym profilu na terenie Przemyśla.

Nasze biuro patentowe jest prowadzone przez doświadczonego europejskiego rzecznika patentowego – Izabelę Szychulską-Hawranek, przy czym współpracujemy także z innymi rzecznikami patentowymi oraz ze specjalistami z różnych branż.

Znaki towarowe i znaki unijne – ochrona własności przemysłowej

Kancelaria świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej ochrony własności przemysłowej i intelektualnej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i innych podmiotów prawnych. Przede wszystkim świadczymy usługi dotyczące ochrony patentów takie jak badania patentowe oraz opracowywanie dokumentacji patentowej i dokonywanie zgłoszeń w Polsce i za granicą. Jako profesjonalna kancelaria prawno-patentowa oferujemy szeroki zakres usług. Pomagamy uzyskiwać znaki towarowe, chronić wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe (w tym znaki i wzory unijne). Prowadzimy postępowania zgłoszeniowe, sporne i inne przed Urzędami Patentowymi oraz krajowymi sądami administracyjnymi. Dochodzimy w imieniu klientów roszczeń przed sądami powszechnymi. Udzielamy porad, sporządzamy umowy, wyceny znaków towarowych oraz wartości niematerialnych i prawnych itd. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – odpowiednie informacje zawarte są na innych podstronach serwisu.

Posiadamy dostęp do sprawdzonych baz danych, pozwalających na sprawną obsługę klientów. W relacjach z klientami zachowujemy zasady etyki i tajemnicę zawodową, a dzięki kreatywnemu podejściu pomagamy klientom w osiągnięciu zamierzonych celów.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i zlecone prace wykonujemy bezzwłocznie, gdyż szanujemy czas naszych klientów.

Kancelaria Prawno-Patentowa BELLEPAT objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzecznika patentowego.

 

IZABELA SZYCHULSKA-HAWRANEK

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (studia podyplomowe), której uprawnienia do reprezentowania interesów klientów potwierdzają:


  • • 10-letni staż pracy w jednej z najstarszych polskich kancelarii patentowych,
  • wpis na listę rzeczników patentowych w Urzędzie Patentowym RP pod Nr 3192 z 2005 r.
  • • wpis na listę europejskich rzeczników patentowych Nr 146840 w 2005 r. uprawniający do występowania przed Europejskim Urzędem Patentowym w sprawach związanych ze zgłaszaniem do ochrony i uzyskiwaniem patentów europejskich,
    • ukończenie różnych kursów związanych z ochroną i wyceną przedmiotów własności przemysłowej,
    publikacje naukowe w prasie branżowej („Rzecznik Patentowy”),
    znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.
 
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 BELLEPAT
Polityka prywatności